Broneeri Laud Kinkekaardid

Meie

Kampus ehk õigekeelsussõnaraamatu järgi “ülikoolilinnak” on sündinud ideest tuua Tartusse uudseid maitseid ning elamusi. Seda kõike oleme algusest peale ka järginud, sest lahendused, kuidas soovime jõuda oma külalisteni, muutuvad ajas pidevalt. Julgeme anda voli ja jõudu katsetustele ning olla lipulaevaks ja teerajajaks, et ikka koos emotsioone jagada!

Restoranist

Kampuse puhul on tegemist julge, mängulise ning kohati mässulise toidukohaga. Meie suurimaks eesmärgiks on külalisi alati üllatada ning neid mugavustsoonist välja tuua. Kontrollitud segadus, kus maitseelamus on alati garanteeritud.

Toit & jook

Kampus koondab enda alla 3 kööki: Peakoka nurk, KAUSS ja Uulits. Kõikides nendes tuleb esile omanäolisus ning selge eristuvus. Peakoka nurgast leiad a’la carte stiilis menüü, kus kergem, toekam ning magus valik. Lisaks on Peakoka nurgas igapäevaselt menüüs värsked austrid.

KAUSS ja Uulits on avatud iga päev kell 11-21. KAUSS pakub värskeid ja alati parima kvaliteediga toorainetest valmistatud poké bowle ning Uulitsast leiad Tartu parimad käsitööburgerid, wrapid ning käsitsi valmistatud friikartulid.

Head isu!

Inimesed

Meie kollektiiv on nooruslik ning julge! Kampuse puhul jääb kaugelt silma kokkuhoidvus ja tiimitunnetus, sest inimesi töötab ühe katuse all palju, kuid kõigil on üks eesmärk – nautida elu ja pakkuda selle vilju.

Tööpakkumised

 • Klienditeenindaja

  – Sulle meeldib inimestega suhelda.
  – … või Sa oled väga hea baaritöös!
  – Sa ei karda vastutust ning otsid alati väljakutseid.
  – Tunned ennast hästi meeskonnas töötades.

  Kandideeri meile!

 • Ei leidnud sobivat pakkumist?

  Kirjuta meile ja anna endast märku! Häid inimesi ei ole meie juures kunagi liiga palju.